Opinie rodziców

KALENDARIUM

Zapraszamy do kontaktu

Poznaj wszystkie nasze szkoły

Opinie rodziców

Sylwia i Maciej Popławscy (rodzice Ani z grupy Delfinków)
To, co skłoniło nas do wyboru właśnie tego przedszkola, to prawdziwie rodzinna atmosfera. Przedszkole jest przedłużeniem naszego domu. Wiemy, że wartości, które są dla nas ważne, są pielęgnowane również tutaj.
Nasza Ania bardzo szybko zaadaptowała się w nowym miejscu, które jest przyjazne i „ciepłe”, w którym nie jest anonimowa. Cenimy sobie indywidualne podejście do naszego dziecka i wspieranie go w nabywaniu nowych umiejętności. Bycie w przedszkolu FALE to nie tylko „uczęszczanie” dziecka na zajęcia, to wielkie wsparcie dla nas rodziców w postaci wielu wykładów i szkoleń na temat wychowania dzieci i relacji w małżeństwie. To również kontakty z innymi rodzicami i możliwość dzielenia się radościami i smutkami.
Szkoda, że nasi dwaj starsi synowie nie skorzystali z tej formy edukacji i uczęszczają do szkół publicznych. Naprawdę widzimy różnicę.

Monika i Łukasz – rodzice Filipa i Aleksandra
Nasze dzieci traktowane są wyjątkowo.Wykwalifikowana kadra nauczycielska, system pracy oraz rodzinna atmosfera sprzyja ich rozwojowi. Z pełnym przekonaniem: NIE zamienilibyśmy tego przedszkola na żadne  inne.

Hania i Łukasz
Najistotniejsi w całym projekcie są ludzie, którzy go tworzą. Ważne dla nas jest to, że cały trzon szkoły to ludzie moralni, wierzący, wrażliwi, a nie ludzie z przypadku. Odnajdujemy w sobie dodatkowe pokłady energii i cierpliwości wzorując się na wychowcach – skoro Emilka wraca po 8 godzinach taka radosna i ciekawa świata,  to staramy się utrzymać ten stan do końca dnia. 


Małgorzata i Jacek, rodzice Marysi
 
Nasza córeczka jest zachwycona przedszkolem: zorganizowane zajęcia i stały plan dnia idealnie trafiają w jej potrzeby rozwojowe i edukacyjne, a praca nad dobrymi nawykami i wpajanie szacunku dla drugiej osoby i zasad współżycia społecznego pomagają w kształtowaniu jej charakteru. Jako rodzice, cieszymy się, że nasze dziecko ma tak dobrą opiekę i z radością biegnie do przedszkola. Istotnym jest dla nas wychowanie w wierze, a przedszkole daje nam gwarancję kontynuacji wychowania, które wdrażamy w domu.

Julita i Michał (rodzice 5-letniego Maciusia)
Ocena Przedszkola Fale jest pochodną oceny naszej (czyli rodziców) i naszego synka.
My cenimy szczególnie indywidualne podejście do każdego dziecka, które jednocześnie nie jest wychowywaniem „małych zadufanych w sobie egoistów”.
Nie chcielibyśmy, aby nasze dziecko zostało w przyszłości ocenione „wykształcenie wyższe, wychowanie niższe”. Ogromne znaczenie ma dla nas wychowywanie dziecka przez nauczycieli w ścisłej współpracy z rodzicami i to wychowywanie w duchu wartości chrześcijańskich.
Zauważamy, że nasz synek od czasu rozpoczęcia nauki w Przedszkolu Fale bardzo dobrze się rozwija, zarówno intelektualnie jak i wychowawczo.
Natomiast opinia Maciusia na temat „jego” przedszkola wyraża się w zdaniu, które nieomal zawsze słyszę, gdy odbieram go przed 16.00 czyli „Tato, znowu za wcześnie przyszedłeś!”.

Agnieszka i Andrzej Dymitruk
Przedszkole „FALE” jest placówką, która z powodzeniem realizuje założenia wynikające ze statutu. Kadra nauczycielska wyróżnia się profesjonalizmem w podejściu do swoich wychowanków i otacza ich troskliwą opieką, dlatego nasze córeczki cieszą się każdym dniem tam spędzonym. Jako rodzice możemy z czystym sumieniem polecić Przedszkole „FALE” innym rodzicom i ich dzieciom.

Masz pytania?    Zadzwoń: 91 454 00 70   lub napisz: fale@fale.edu.pl

Nasi Darczyńcy

Nasi partnerzy